Lütfen bekleyiniz...
Sektörde 15 yıldan daha uzun zamandır tekstilin farklı kollarında çalışan kurucumuz, 2013 yılında Denizli'de Anıl Tekstil kurumsal kimliği altında kurulmuştur. Türkiye'nin her noktasına toptan satış faaliyetleri yürüten Anıl Tekstil, perakende sektörüne havlubornoz.com.tr markasıyla adım atmıştır.
 
Havlubornoz.com.tr temel ürünlerini oluşturan Havlu, Bornoz, Nevresim vb. ürünleri tüm Türkiye'ye en kaliteli ürün en uygun fiyat mottosuyla göndermektedir. Ev tekstiline dair tüm ürünleri havlubornoz.com.tr'de bulabilirsiniz. havlubornoz.com.tr'nin temel felsefesi her zaman ve her durumda koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamaktır.
 
Tüm üretim ve satış faaliyetlerini müşteri memnuniyeti üzerine kuran Anıl Tekstil markası bunca yıllık birikim ve deneyimlerini yine müşterilerine en kaliteli ürünleri en hızlı biçimde ulaştırmak amacıyla sanal alışveriş sitesi havlubornoz.com.tr’yi hayata geçirmiştir. Güvenle tüm alışverişlerinizi yapabileceğiniz havlubornoz.com.tr ihtiyacınız olan her ürünü tek bir çatı altında bulabilmenize olanak sağlamaktadır.
 
Bu güne kadar müşterilerimizin eleştirileri, uyarıları ve teşvikleri en önemli yol haritalarımız olmuştur. Lütfen bizi eleştiriniz, uyarınız ve memnuniyetinizi dostlarınız ile paylaşınız. Alışveriş sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, her zaman bekleriz.